Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Kup pakiet od 8 lekcji i
zyskaj 2 lekcje GRATIS!

Grzegorz R.

Sprawdzony korepetytor

 • Studia
 • Doświadczenie

Uniwersytet Jagielloński, licencjat, 2018 - 2021

Potwierdzone studia

Grafik zajęć korepetytora

Weź pod uwagę czas w harmonogramie korepetytora, który może być dostępny dla bezpłatnej lekcji próbnejWolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

O mnie

Staram się podchodzić swobodnie i przyjaźnie do moich uczniów, ponieważ wierzę, że zrelaksowanemu uczniowi wiedza lepiej wchodzi do głowy. Moje lekcje odbywają się w atmosferze pełnej zrozumienia i wsparcia, co pozwala uczniom czuć się komfortowo i swobodnie wyrażać swoje myśli oraz zadawać pytania.

Najbardziej liczy się dla mnie zaangażowanie ucznia. Z doświadczenia wiem, że zdolności językowe i płynność w mówieniu można wypracować dzięki systematycznej pracy i determinacji. Dlatego też koncentruję się na motywowaniu uczniów do aktywnego uczestnictwa w lekcjach oraz na zachęcaniu ich do samodzielnej nauki poza zajęciami.

Moje metody nauczania są elastyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Stawiam na różnorodność materiałów oraz praktyczne podejście do nauki, co sprawia, że lekcje są interesujące i angażujące. Dzięki temu uczniowie nie tylko rozwijają swoje umiejętności językowe, ale również zyskują pewność siebie w posługiwaniu się angielskim w codziennych sytuacjach.

Wierzę, że każdy może osiągnąć sukces w nauce języka obcego, niezależnie od początkowych trudności. Moim celem jest pomoc uczniom w pokonywaniu tych trudności i wspieranie ich na każdym etapie nauki. Razem możemy osiągnąć Twoje cele językowe, a nauka angielskiego stanie się dla Ciebie przyjemnością.

Język nauczania:

Angieslki, Polski

Wybierz pakiet lekcji

Poziom rozszerzony

Do poziomu rozszerzonego zaliczają się:
- Przygotowanie do matury rozszerzonej
- Przygotowanie do IELTS
- Przygotowanie do TOEFL
- Przygotowanie do TestDaF
- Nauka języka na poziomie C1-C2
- Przygotowanie do CAE
- Szkoła średnia - profil rozszerzony
 • 8 godzin/pakiet

  712

  89

  za 60 min

 • 12 godzin/pakiet

  996

  83

  za 60 min

 • 24 godziny/pakiet

  1,896

  79

  za 60 min

 • 48 godzin/pakiet

  3,600

  75

  za 60 min

 • 96 godzin/pakiet

  6,528

  68

  za 60 min