Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Michał K.

Sprawdzony korepetytor

 • Studia
 • Doświadczenie

Uniwersytet Medyczny w Łodzi, student, 2023 - 2023

Potwierdzone studia

Grafik zajęć korepetytora

Weź pod uwagę czas w harmonogramie korepetytora, który może być dostępny dla bezpłatnej lekcji próbnejWolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

O mnie

Dlaczego warto wybrać moje korepetycje? Mam doświadczenie w nauczaniu rówieśników i wiem, jak przekazywać trudne koncepcje w przystępny sposób. Moje wyniki na egzaminach są bardzo dobre, co świadczy o mojej zdolności do przygotowania uczniów do egzaminów, sprawdzianów czy kartkówek. Jestem cierpliwy i zaangażowany, gotowy dostosować zajęcia do indywidualnych potrzeb ucznia. Pomogę zrozumieć zarówno podstawowe zagadnienia, jak i bardziej zaawansowane tematy.

Zajęcia odbywają się w miłej, komfortowej, indywidualnej atmosferze. Preferowany czas zajęć to 60 minut, ale mogę dostosować czas trwania zajęć aby odpowiedzieć na oczekiwania ucznia.

Co oferuję? Rozpoczęcie od podstaw, jeśli to konieczne, i stopniowe rozwijanie umiejętności związanych z chemią. Indywidualne podejście i materiały dydaktyczne dostosowane do potrzeb ucznia. Elastyczny harmonogram lekcji, aby dopasować się do twojego planu.

Język nauczania:

Polski

Wybierz pakiet lekcji

Poziom rozszerzony

Do poziomu rozszerzonego zaliczają się:
- Przygotowanie do poziomu rozszerzonej
- Przygotowanie do IELTS
- Przygotowanie do TOEFL
- Przygotowanie do TestDaF
- Nauka języka na poziomie C1-C2
- Przygotowanie do CAE
 • 8 godzin/pakiet

  712

  89

  za 60 min

 • 12 godzin/pakiet

  996

  83

  za 60 min

 • 24 godziny/pakiet

  1,896

  79

  za 60 min

 • 48 godzin/pakiet

  3,600

  75

  za 60 min

 • 96 godzin/pakiet

  6,528

  68

  za 60 min