Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Emilia K.

Sprawdzony korepetytor

 • Studia
 • Doświadczenie

Uniwersytet Opolski, student, 2021 - 2024

Potwierdzone studia

Grafik zajęć korepetytora

Weź pod uwagę czas w harmonogramie korepetytora, który może być dostępny dla bezpłatnej lekcji próbnejWolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

O mnie

Filologia angielska o profilu praktycznym to kierunek, na którym nabyłam umiejętności i wiedzę z zakresu lingwistyki, fonetyki oraz takich dziedzin jak ekonomia, zarządzanie projektami oraz publiczne wystąpienia. Uczestniczyłam w wielu międzynarodowych projektach jako członek zespołu oraz jako lider. W trakcie studiów niejednokrotnie występowałam publicznie przed gronem akademickim, wygłaszając przemowy zbierające wysokie noty. Moja dedykacja i zaangażowanie, z jakimi podchodzę do edukacji, wielokrotnie owocowało wyróżnieniami oraz stypendiami naukowymi.

Prowadzę zajęcia z języka angielskiego dla dzieci, młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych. Pomagam przygotowywać się do klasówek, sprawdzianów, egzaminu ósmoklasisty czy egzaminu maturalnego. Tłumaczę zasady gramatyczne w jasny i prosty sposób tak, aby nauka języka angielskiego z przykrego obowiązku stała się przyjemną przygodą.

Zależy mi na miłej i sprzyjającej edukacji atmosferze, dlatego zajęcia są przyjazne i dopasowane do potrzeb ucznia tak, by osiągnął/eła jak najlepsze wyniki na testach i egzaminach.

Język nauczania:

Angieslki, Polski

Wybierz pakiet lekcji

Poziom rozszerzony

Do poziomu rozszerzonego zaliczają się:
- Przygotowanie do poziomu rozszerzonej
- Przygotowanie do IELTS
- Przygotowanie do TOEFL
- Przygotowanie do TestDaF
- Nauka języka na poziomie C1-C2
- Przygotowanie do CAE
 • 8 godzin/pakiet

  712

  89

  za 60 min

 • 12 godzin/pakiet

  996

  83

  za 60 min

 • 24 godziny/pakiet

  1,896

  79

  za 60 min

 • 48 godzin/pakiet

  3,600

  75

  za 60 min

 • 96 godzin/pakiet

  6,528

  68

  za 60 min