Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Zuzanna K.

Sprawdzony korepetytor

 • Studia
 • Doświadczenie

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie, licencjat, 2018 - 2022

Potwierdzone studia

Grafik zajęć korepetytora

Weź pod uwagę czas w harmonogramie korepetytora, który może być dostępny dla bezpłatnej lekcji próbnejWolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

O mnie

Zajęci są dla wszystkich. Pomogę Ci w nauce angielskiego, który na pewno przyda Ci się w życiu. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla uczniów szkoły podstawowej, licealnej i dorosłych. Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie. Przygotuje dla Ciebie ciekawe materiały dzięki którymi zabłyśniesz w codziennym życiu. Dla każdego ucznia przygotowuje prezentacje do której będzie miał stały dostęp. Od tej pory będziesz oglądać zagraniczne seriale tylko z angielskimi napisami. Jeżeli potrzebujesz powtórki ze szkoły czy przygotowania do klasówki- zrobimy to! Jeżeli potrzebujesz przygotowania do egzaminu 8-klasisty, matury podstawowej czy rozszerzone -zrobimy to ! Wiele moich uczniów osiągnęło bardzo dobre wyniki w egzaminach końcowych.

Na moich lekcjach skupiamy się na poszerzeniu słownictwa, rozwianiu wszystkich wątpliwości związanych z gramatyką i konwersacjach. Zadaję prace domowe. Słówka do nauczenia i dodatkowe zadania do wykonania przez ucznia po zajęciach. Na początku każdych zajęć robię krótka powtórkę z ostatnich zajęć, by nic nam nie uciekło.

Język nauczania:

Polski

Wybierz pakiet lekcji

Czas trwania lekcji:

60 min

90 min

Poziom rozszerzony

Do poziomu rozszerzonego zaliczają się:
- Przygotowanie do poziomu rozszerzonej
- Przygotowanie do IELTS
- Przygotowanie do TOEFL
- Przygotowanie do TestDaF
- Nauka języka na poziomie C1-C2
- Przygotowanie do CAE
 • 8 lekcji/pakiet

  712

  89

  za lekcję

 • 12 lekcji/pakiet

  996

  83

  za lekcję

 • 24 lekcji/pakiet

  1,896

  79

  za lekcję

 • 48 lekcji/pakiet

  3,600

  75

  za lekcję

 • 96 lekcji/pakiet

  6,528

  68

  za lekcję