Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Bianka K.

Sprawdzony korepetytor

 • Studia
 • Doświadczenie

Uniwersytet Szczeciński, student, 2022 - 2023

Potwierdzone studia

Korepetytor przygotowuje do:

Grafik zajęć korepetytora

Weź pod uwagę czas w harmonogramie korepetytora, który może być dostępny dla bezpłatnej lekcji próbnejWolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

O mnie

Jako entuzjastka nauki języków obcych, z pasją i zaangażowaniem przekazuję moją wiedzę w sposób zrozumiały i przyjemny. Moim celem jest stworzenie atmosfery, w której nauka staje się nie tylko obowiązkiem, ale także prawdziwą przyjemnością. Indywidualne podejście do preferencji i potrzeb każdego ucznia stanowi fundament mojej metody nauczania, dzięki czemu osiągane postępy są nie tylko szybkie, ale również satysfakcjonujące.

Podczas moich zajęć stawiam na kreatywność i interakcję, zachęcając uczniów do aktywnego uczestnictwa w procesie nauki. Dzięki różnorodnym metodom nauczania dostosowanym do indywidualnych zdolności i stylu przyswajania wiedzy, zapewniam, że zajęcia są pełne inspiracji i motywacji do rozwijania umiejętności językowych.

Dbam o to, aby materiał był nie tylko merytoryczny, ale również interesujący, wzbogacając lekcje o ciekawostki kulturowe i lingwistyczne. Wierzę, że połączenie nauki z przyjemnością sprzyja efektywnemu przyswajaniu nowych umiejętności językowych.

Dodatkowo, regularnie dostosowuję program nauczania do postępów ucznia, starając się maksymalnie dostosować się do jego tempa i stylu nauki. Tworzę przy tym przyjazne środowisko, sprzyjające otwartej komunikacji i wyrażaniu wątpliwości, co wspomaga proces zdobywania pewności siebie w posługiwaniu się nowym językiem.

Wierzę, że dzięki mojej pasji do nauczania oraz indywidualnemu podejściu, każdy uczący się zdoła osiągnąć swoje cele językowe, czerpiąc jednocześnie radość z fascynującej podróży w świat nowych słów i zwrotów.

Język nauczania:

Niemiecki, Angieslki

Wybierz pakiet lekcji

Czas trwania lekcji:

60 min

90 min

 • 8 lekcji/pakietTermin ważności 60 dni

  944 Termin ważności 60 dni

  118

  za lekcję

 • 12 lekcji/pakietTermin ważności 90 dni

  1,356 Termin ważności 90 dni

  113

  za lekcję

 • 24 lekcji/pakietTermin ważności 180 dni

  2,592 Termin ważności 180 dni

  108

  za lekcję

 • 48 lekcji/pakietTermin ważności 360 dni

  4,992 Termin ważności 360 dni

  104

  za lekcję

 • 96 lekcji/pakietTermin ważności 540 dni

  9,408 Termin ważności 540 dni

  98

  za lekcję