Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Mike L.

Sprawdzony korepetytor

 • Studia
 • Doświadczenie

Univeristy of Wolverhampton, licencjat, 2009 - 2013

Potwierdzone studia

Korepetytor przygotowuje do:

Język angielski

Grafik zajęć korepetytora

Weź pod uwagę czas w harmonogramie korepetytora, który może być dostępny dla bezpłatnej lekcji próbnejWolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

O mnie

Na naszych zajęciach nie będziemy skupiać się na ścisłych zasadach gramatycznych ani na nadmiernie skomplikowanym słownictwie - zamiast tego skupimy się na dynamicznych i interaktywnych zajęciach skupionych wokół konwersacyjnego mówienia i słuchania, łącząc się z językiem angielskim w aktywny i autentyczny sposób.

Wykorzystując różnorodne ćwiczenia konwersacyjne, lekcje zachęcają do mówienia, jednocześnie ćwicząc umiejętności słuchania poprzez autentyczne rozmowy z Native Speakerem języka angielskiego. Będziemy prowadzić ożywione dyskusje, których celem będzie symulowanie sytuacji z życia codziennego. Rozwiniesz płynność, zyskasz pewność siebie i udoskonalisz swoją wymowę, podczas gdy będziemy odkrywać różne akcenty i dialekty z całego anglojęzycznego świata.

Chociaż skupiamy się na mówieniu i słuchaniu, od czasu do czasu będziemy włączać materiały do ​​​​czytania i słuchania, które są bezpośrednio powiązane z naszymi ćwiczeniami mówienia. Będziesz mógł zapoznać się z interesującymi artykułami, opowiadaniami lub dialogami, które wzbogacą nasze rozmowy i poszerzą Twoje słownictwo.

I nie martw się – nasze lekcje nie będą jednostronnymi wykładami. Lekcje prowadzone są w przyjaznym stylu, podczas którego jesteś aktywnie zachęcany do udziału, zadawania pytań i wyrażania swoich myśli bez obawy przed oceną. Ważne jest, aby pamiętać, jak ważna jest pewność siebie podczas mówienia w nowym języku i umiejętność radzenia sobie z błędami. Wiele osób ma trudności, ponieważ mają dobrą znajomość słownictwa i gramatyki, ale mogą obawiać się oceny za popełnianie błędów, co może prowadzić do trudności w wykorzystaniu tej wiedzy.

Nauka języka przypomina naukę jazdy na rowerze lub samochodem. Możesz przeczytać wszystkie książki, obejrzeć wszystkie tutoriale i zebrać całą wiedzę teoretyczną świata – ale dopóki naprawdę nie spróbujesz tego zrobić, tak naprawdę nie zrozumiesz tego. Podczas nauki nowego języka będziesz potykał się o słowa, błędnie je wymawiał i popełniał błędy. I to jest w porządku; to kluczowa część podróży. Ciesz się tymi chwilami, bo ujawniają, co wymaga poprawy.

Nie mogę się doczekać spotkania z Tobą i pomocy w osiągnięciu Twoich celów językowych. Do zobaczenia!

Język nauczania:

Angieslki, Polski

Wybierz pakiet lekcji

Czas trwania lekcji:

60 min

90 min

Poziom rozszerzony

Do poziomu rozszerzonego zaliczają się:
- Przygotowanie do poziomu rozszerzonej
- Przygotowanie do IELTS
- Przygotowanie do TOEFL
- Przygotowanie do TestDaF
- Nauka języka na poziomie C1-C2
- Przygotowanie do CAE
 • 8 lekcji/pakiet

  712

  89

  za lekcję

 • 12 lekcji/pakiet

  996

  83

  za lekcję

 • 24 lekcji/pakiet

  1,896

  79

  za lekcję

 • 48 lekcji/pakiet

  3,600

  75

  za lekcję

 • 96 lekcji/pakiet

  6,528

  68

  za lekcję