Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Kup pakiet od 8 lekcji i
zyskaj 2 lekcje GRATIS!

Zuzanna M.

1 osób poleca

 • Studia
 • Doświadczenie

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, licencjat, 2019 - 2022

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister, 2023 - 2024

Potwierdzone studia

Grafik zajęć korepetytora

Weź pod uwagę czas w harmonogramie korepetytora, który może być dostępny dla bezpłatnej lekcji próbnejWolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

O mnie

Z przyjemnością mogę określić się doświadczoną nauczycielką, gotową wspomóc ucznia w osiągnięciu jego celów. Mam solidne podstawy w kwestii kwalifikacji edukacyjnych oraz bogate doświadczenie zawodowe, które pozwoliło mi zdobyć szeroki zakres umiejętności niezbędnych do skutecznej pracy z uczniami na różnych poziomach zaawansowania.

Specjalizuję się w przygotowaniu uczniów do matury podstawowej i rozszerzonej, nie jest mi jednak obca praca z młodszymi uczniami. Moja praktyka nauczyła mnie, jak skutecznie przekazywać wiedzę, rozwijać umiejętności oraz budować pewność siebie u moich podopiecznych. Staram się indywidualnie podejść do każdego ucznia, dostosowując metody nauczania oraz tempo pracy do jego potrzeb i możliwości.

W mojej pracy kładę duży nacisk na zastosowanie różnorodnych metod i technik nauczania. Korzystam zarówno z tradycyjnych, jak i nowoczesnych narzędzi dydaktycznych, w tym interaktywnych materiałów, gier edukacyjnych czy platform online. Wierzę, że różnorodność w podejściu do nauki pomaga lepiej zrozumieć i przyswoić materiał oraz sprawia, że proces nauki staje się bardziej interesujący i efektywny.

Największą satysfakcję sprawia mi widok rozwijających się i osiągających sukcesy uczniów.

Chcę, aby uczeń czuł się komfortowo i pewnie podczas zajęć, dlatego zawsze staram się stworzyć przyjazną i wspierającą atmosferę, w której uczniowie mogą swobodnie zadawać pytania, wyrażać wątpliwości i rozwijać swoje umiejętności.

Język nauczania:

Polski

OpinieZamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów

 • 5
  1
 • 4
  0
 • 3
  0
 • 2
  0

Wybierz pakiet lekcji

Poziom rozszerzony

Do poziomu rozszerzonego zaliczają się:
- Przygotowanie do matury rozszerzonej
- Przygotowanie do IELTS
- Przygotowanie do TOEFL
- Przygotowanie do TestDaF
- Nauka języka na poziomie C1-C2
- Przygotowanie do CAE
- Szkoła średnia - profil rozszerzony
 • 8 godzin/pakiet

  712

  89

  za 60 min

 • 24 godziny/pakiet

  1,896

  79

  za 60 min

 • 48 godzin/pakiet

  3,600

  75

  za 60 min

 • 96 godzin/pakiet

  6,528

  68

  za 60 min