Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Przedmiot

Język angielski

Wybierz poziom, na którym chcesz się uczyć:

Sortuj według ocenTen typ sortowania wykorzystuje algorytm, który sortuje ankiety korepetytora od ankiety korepetytora z najwyższą oceną, które są umieszczone na górze listy, do ankiety korepetytora z najniższą oceną. Ocena korepetytora jest obliczana na podstawie ocen podanych przez uczniów oraz liczby takich ocen.

  Która godzina jest dla Ciebie odpowiednia?

   Sortuj według ocenTen typ sortowania wykorzystuje algorytm, który sortuje ankiety korepetytora od ankiety korepetytora z najwyższą oceną, które są umieszczone na górze listy, do ankiety korepetytora z najniższą oceną. Ocena korepetytora jest obliczana na podstawie ocen podanych przez uczniów oraz liczby takich ocen.

   Pierwsza lekcja jest bezpłatna!

   Lub sami wybierzemy dla Ciebie korepetytora

   Korepetycje z Angielskiego Wroclaw

   No tutors were found on your request

   Opinia o korepetytorach:Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

   Katarzyna S.

   Wiktor o

   Katarzyna S.

   Korepetytor Języka angielskiego

   Egzamin 8-klasisty

   starstarstarstarstar

   Dziecko jest bardzo zadowolone.

   2837 tygodni temu

   Alina Ś.

   Sylwia S o

   Alina Ś.

   Korepetytor Języka angielskiego

   Szkola średnia (profil podstawowy)

   starstarstarstarstar

   Polecam nauczycielkę. Podchodzi profesjonalnie i indywidualnie do ucznia. Nauka jest bardzo przyjemna i pozwala osiągnąć ustalone cele.

   2837 tygodni temu

   Paulina T.

   Jolanta o

   Paulina T.

   Korepetytor Języka angielskiego

   B1-B2

   starstarstarstarstar

   Na biezaco omawiamy czego potrzebuje, Pani Paulina dostosowuje sie do mnie,pozdrawiam

   2837 tygodni temu

   Inne przedmioty w mieście Wroclaw

   Korepetycje język angielski Wrocław – BUKI School

   Angielski jako język międzynarodowy stał się nieodłącznym elementem naszego codziennego życia. Znajomość tego języka otwiera przed nami wiele nowych możliwości, zarówno w pracy, jak również podczas podróży zagranicznych. Nie dziwi zatem fakt, że stale rośnie zainteresowanie jakościową nauką języka oraz liczba wyszukań hasła korepetycje angielski Wrocław. Niezależnie od Twoich osobistych oczekiwań, warto sięgnąć po profesjonalne wsparcie w edukacji.

   Korepetycje angielski Wrocław – kryteria wyboru korepetytora

   W obecnych czasach znajomość języka angielskiego to nie tylko atut, ale często wymóg na rynku pracy. Wrocławskie firmy coraz częściej oczekują, że ich pracownicy będą posługiwali się tym międzynarodowym językiem w komunikacji zarówno w kraju, jak i za granicą. Jednakże zapotrzebowanie na jakościową edukacje nie maleje również wśród uczniów szkół podstawowych i średnich we wszystkich dzielnicach Wrocławia.

   Z pomocą przychodzą poszukiwane przez uczniów korepetycje angielski Wrocław, które stają się trendującym hasłem w wyszukiwarkach. Przed podjęciem decyzji o wyborze korepetycji, warto zapoznać się z następującymi kryteriami wyboru korepetytora:

   • Wykształcenie. Zwróć uwagę na jego edukację nauczyciela. Wybierz kogoś, kto ma solidne podstawy edukacyjne w dziedzinie nauczania języka angielskiego.
   • Doświadczenie. Im dłużej dana osoba udziela korepetycji, tym większe pojęcie ma o różnych stylach nauki i potrafi lepiej zrozumieć potrzeby ucznia.
   • Metodyka. Elastyczność w dostosowywaniu się do preferencji ucznia może okazać się kluczowa dla skutecznej nauki.
   • Cena angielskiego we Wrocławiu. Sprawdź ceny korepetycji oferowane przez różnych nauczycieli (w BUKI School minimalna stawka godzinowa to 68 PLN).

   Język angielski we Wrocławiu nauczany jest nie tylko przez studentów, ale również przez szereg wykwalifikowanych lektorów. Znajdziesz tu wielu filologów wyspecjalizowanych w przekazywaniu wiedzy na wysokim poziomie. Zapoznaj się z dostępnością korepetytorów w swojej okolicy i zapisz się na pierwsze zajęcia już teraz!

   Korepetycje z języka angielskiego we Wrocławiu – oferta lekcyjna

   Chcesz zacząć uczyć się języka angielskiego we Wrocławiu pod okiem doświadczonego specjalisty? Sięgnij po dostępną w BUKI School ofertę wysokiej jakości zajęć spersonalizowanych, jakie przygotowano z myślą o wszystkich zainteresowanych edukacją uczniach. Coś wyjątkowego dla siebie znajdą tu zarówno uczniowie szkół, jak również studenci i osoby dorosłe. Wybrać możesz jedną z trzech opcji nauki:

   • Korepetycje indywidualne. Prywatne lekcje skoncentrowane na potrzebach konkretnego ucznia. Idealne dla osób preferujących spersonalizowany sposób nauki.
   • Zajęcia grupowe. Lekcje angielskiego w małych grupach, które pozwalają na interakcję i wymianę doświadczeń między uczniami.
   • Korepetycje online. Najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę, większą elastyczność, a także naukę z dowolnego miejsca.

   Pamiętaj, żeby wybrać zajęcia z języka angielskiego we Wrocławiu zgodnie z osobistymi preferencjami. Sięgnij po taki styl nauczania, jaki najbardziej Ci odpowiada. Korepetycje angielski Wrocław w BUKI School to Twoja najlepsza szansa na sukces w nauce języka obcego.

   Zalety korepetycji w BUKI School

   Profesjonaliści w BUKI School każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie dogodne środowisko edukacyjne. Nasze intuicyjne, innowacyjne i nowoczesne rozwiązania gwarantują najlepsze efekty nauki języka angielskiego we Wrocławiu i nie tylko. Poznaj najważniejsze cechy, jakie wyróżniają nasz serwis na tle innych szkół językowych w historycznej stolicy Śląska:

   • Nasza własna platforma. Zapomnij o podręcznikach i tradycyjnych metodach nauki, bo u nas korepetytorzy korzystają z dedykowanej platformy BUKI School.
   • Nauka 1-na-1. Lektorzy angielskiego we Wrocławiu przygotowują spersonalizowane zajęcia prowadzone zgodnie z indywidualnymi potrzebami uczniów.
   • Certyfikowani korepetytorzy. Na naszym portalu znajdziesz wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów w dziedzinie języka angielskiego.

   Najczęściej zadawane pytania

   • Jak szybko nauczyć się angielskiego?

    Sukces szybkiej nauki języka angielskiego tkwi w codziennej praktyce i powtarzaniu materiału. Wybierając lekcje z korepetytorem, otrzymasz systematyczne instrukcje i możliwość ćwiczenia mówienia z nauczycielem. Uzyskaj porady dotyczące korzystania z różnych zasobów edukacyjnych, takich jak podręczniki, materiały audio i wideo, aplikacje mobilne i zasoby do nauki języka angielskiego online.

   • Jak długo trwa nauka angielskiego?

    Czas potrzebny na naukę języka angielskiego zależy od kilku czynników, takich jak poziom wiedzy, czas poświęcony na naukę i motywacja. Każdy ma swoje indywidualne cechy i umiejętności, dlatego trudno jest dokładnie przewidzieć, ile czasu zajmie Ci nauka języka angielskiego. Zazwyczaj osiągnięcie poziomu angielskiego wystarczającego do podstawowej komunikacji może zająć od kilku miesięcy do roku regularnej nauki i praktyki.

   • Ile kosztuje godzina lekcji angielskiego?

    W Buki School cena za lekcję waha się od 68 zł do 89 zł. Im większy pakiet wybierzesz, tym cena będzie lepsza!

   • Czy są dostępne lekcje próbne?

    Oczywiście. Chętnie umówimy Cię na pierwsze bezpłatne spotkanie, na którym poznasz nauczyciela, omówisz swoje cele i oczekiwania oraz zapoznasz się z planem kolejnych lekcji oraz programem nauczania.

   • W jaki sposób prowadzone są lekcje?

    Zajęcia są przeprowadzane online, za pośrednictwem komunikatora Zoom. Lekcje są indywidualne, na żywo z lektorem.