Wybierz zamówienie dla zakupu lekcji

Kup pakiet od 8 lekcji i
zyskaj 2 lekcje GRATIS!

Zaproś znajomego: nowa możliwość otrzymania bonusów w BUKI School!

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

W BUKI School rozpoczyna się fascynujący nowy etap, który uczyni naukę jeszcze bardziej interesującą i korzystną! Teraz macie wyjątkową okazję otrzymywania bonusów, ucząc się razem z przyjaciółmi!

 

Dla Nauczycieli:

Nauczaj razem ze swoimi znajomymi: zaproś ich do BUKI School i otrzymaj bonus w wysokości 70 zł. To doskonała okazja do dzielenia się doświadczeniem i otrzymywania nagrody za swoją pracę!

Jak to działa?

  1. Podziel się swoim unikalnym linkiem z przyjaciółmi.
  2. Twój znajomy, który także chce pracować jako korepetytor, przechodzi weryfikację i dołącza do BUKI School.
  3. Twój znajomy, który chce się uczyć, składa wniosek i po pierwszej lekcji opłaca dowolny pakiet.
  4. Otrzymujecie swoją nagrodę!

Zapraszaj swoich znajomych za pomocą unikalnego linku na swoim Koncie Nauczyciela i udostępniajcie kod promocyjny w mediach społecznościowych!

Dla Uczniów:

Uczcie się razem ze swoimi przyjaciółmi i otrzymujcie niesamowite bonusy od BUKI School!

Zaproś swoich znajomych do BUKI School! Jeśli odbędą lekcję próbną i wykupią dowolny pakiet zajęć, Ty i Twój znajomy otrzymacie bonus w postaci dwóch darmowych lekcji! To wspaniała możliwość skutecznej i przyjemnej nauki.

Jak to działa?

  1. Podziel się swoim unikalnym linkiem ze znajomymi.
  2. Twój znajomy zostawia zgłoszenie i po pierwszej lekcji opłaca dowolny pakiet.
  3. Ty i twój znajomy otrzymujecie po 2 darmowe lekcje!

 

Odbierz swój unikalny link na swoim Koncie Ucznia i udostępnij kod promocyjny w mediach społecznościowych!

 

Nie przegap tej wspaniałej okazji, aby połączyć naukę z przyjemnością i zdobyć dodatkowe korzyści w BUKI School. Dołącz wspólnie z przyjaciółmi do naszej społeczności edukacyjnej!

 

01.07.2024

Zdania względne w języku angielskim (Relative Clauses). Kompleksowy przewodnik

Zdanie podrzędne w zdaniu złożonym podrzędnie przydawkowym – to nie żart, w taki właśnie sposób brzmi pełna, fachowa nazwa dla zdań względnych (przydawkowych) w języku polskim. Chociaż da się w tym nazewnictwie odczuć pewną trudność, to samo zastosowanie reguł związanych z zagadnieniem jest do opanowania. Tym bardziej że z relative clauses będziesz spotykać się stosunkowo często, warto znać zasady!

18.06.2024

Czasy przyszłe w języku angielskim – wiedza w pigułce!

Nie zawsze wszystko dzieje się „tu i teraz”, chociaż (głównie ze względu na chęć ułatwienia sobie życia i brak wiedzy) wielu początkujących w języku angielskim lubi zastosować takie gramatyczne uproszczenie. Na dłuższą metę jednak nie da się obyć bez czasu przyszłego, trzeba zatem poznać zasady, jakie nim rządzą. A w angielskim, jak to w angielskim – na jednym czasie przyszłym się nie kończy…

09.06.2024

Czasy przeszły w angielskim – jak je stosować?

Gdy o czymś opowiadamy, najczęściej nie możemy posłużyć się czasem teraźniejszym. Sięgamy do przeszłości, więc naturalne jest, że musimy użyć właściwego zwrotu. Dziś spoglądamy najprościej jak się da na konstrukcje gramatyczne dotyczące wszystkich czasów przeszłych w języku angielskim.

29.12.2023

Passive voice, czyli strona bierna w języku angielskim

Gdy w języku angielskim chcemy skupić się nie na wykonawcy czynności, a np. przedmiocie występującym w roli „odbiorcy” tej czynności, to powinniśmy zdecydować się na użycie strony biernej. Ta konstrukcja gramatyczna jest zdecydowanie mocniej wykorzystywana niż w języku polskim. Jednocześnie na wiele sytuacji możemy spojrzeć dwojako: zarówno poprzez pryzmat strony czynnej, jak i biernej. Wystarczy, że odpowiednio skonstruujemy zdanie!

20.12.2023

Phrasal verbs: czym jest i jak poprawnie używać?

It’s 8 o’clock, WAKE UP! - Gdyby nasi rodzice w czasach szkolnych budzili nas w języku angielskim, to idziemy o zakład, że ten tekst padałby przynajmniej raz w tygodniu. Czy ktoś jest w stanie doszukać się w takim zdaniu czegoś wyjątkowego? Z pozoru nie zawiera ono żadnej komplikacji, ale gdyby przyjrzeć się głębiej, to odkryjemy w nim czasownik frazowy.

10.12.2023

Najpopularniejsze idiomy angielskie

Im więcej potrafimy zrozumieć oraz im bardziej komunikatywny staje się nasz styl wypowiedzi, z tym większą chęcią „sięgamy po więcej” wiedzy językowej, która pozwoli nam się jeszcze lepiej odnajdywać w codziennych rozmowach. Idiomy są takim właśnie przykładem poszerzenia umiejętności w obrębie języka angielskiego dla osoby, która już absolutne podstawy ma za sobą.

29.05.2023

Angielski dla dzieci - jak zachęcić i nauczyć nasze pociechy angielskiego?

Angielski jest bardzo ważną umiejętnością w życiu codziennym. Nic dziwnego, że my rodzice, jako świadomi obywatele obecnego świata chcemy uczyć nasze dzieci tego języka, jak najszybciej. Niektóre szkoły językowe oferują tego typu zajęcia już dla 3 miesięcznych dzieci.

29.05.2023

Samodzielna nauka angielskiego - czy jest efektywna? Czy można nauczyć się angielskiego samodzielnie?

Angielski to język, który powinien znać każdy z nas. Jest to język międzynarodowy, który możliwa nam porozumiewanie się niemal na całym świecie. Nauka angielskiego nie musi być skomplikowana. Istnieją nawet osoby, które twierdzą, że języka obcego można uczyć się samodzielnie, ale czy na pewno tak jest? Przekonajcie się sami!

29.05.2023

Zajęcia indywidualne czy grupowe - co lepiej wybrać?

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Każdy z uczniów ma za sobą już pierwsze kartkówki czy sprawdziany, dlatego też przychodzi ten moment, gdy coraz więcej osób zastanawia się nad zajęciami dodatkowymi. Korepetycje to zawsze dobry pomysł na poszerzenie swojej wiedzy i zwiększenie umiejętności, dlatego też dzisiaj opowiemy Wam zarówno o wadach, jak i zaletach zajęć indywidualnych i grupowych.